ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Meftune Atam'ın Zehra Ana Anaokulu Yıl Sonu Konuşması

8 Haziran 2017 Perşembe

Zehra Ana Ana Okulu Yıl Sonu Gecesinde Meftune Atam'ın Yaptığı Konuşma (Tam Metin)

Bismillahirrahmanirrahim

Öncelikle Allah'ın selamı hepinizin üzerine olsun. Ben de Zehra Ana YardDay. Derneği Yönetim KurulumBaşkanı olarak şahsım ve yönetim kurulu adına hepinize hoşgeldiniz diyorum.

 

Değerli veliler, yıllardır hayalini kurduğumuz ve bizi en çok heyecanlandıran projelerden biri olan Zehra Ana Anaokulu'nun ilk mezunlarını verdiğimiz bu programda bizimle birlikte bu gurur tablosunun bir parçası olarak heyecanımıza ortak olduğunuz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Yavrularımızın mezuniyetleri dolayısı ile kendilerine ve siz değerli ailelerine tebrik arz ediyorum.

Bizler Zehra Ana Derneği olarak yen başladığımız her projede eksiklerimizden ders çıkararak, her yıl bir önceki yıldan daha iyisini gerçekleştirme düşüncesiyle hareket ediyor; adeta kendimizle yarışıyoruz. 

 

Bu yıl Zehra Ana Anaokulu'nu pilot proje olarak hayata geçirdiğimiz için kontenjanımızı sınırlı tutarak daha kaliteli bir eğitim vermeyi planladık. Sizlerin takdir ve teveccühüne binaen düşünüyor ve umuyorum ki, Allah'ın izniyle muvaffak olmuşuz.

Siz velilerin bize inanarak ve güvenerek bizimle birlikte bu yolda yürümeniz, bizi desteklemeniz inanın bizim için çok değerli.

bizleri cesaretlendiren, önümüze umutla bakmamızı sağlayan desteğiniz bize sorumluluğumuzun ne denli büyük olduğunu hatırlatıyor. Zehra Ana Anaokulu'nu tercih ettiğiniz ve bize güvendiğiniz için ben buradan bir kez daha şahsım ve ekibim adına en samimi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.

Yeni dönemde inşallah Zehra Ana Anaokuluyla ilgili hedeflerimizi belirlerken çocuklarımızın daha rahat edebileceği geniş alanlar, eğlenceli ortamlar sağlayarak eğitimlerini en iyi şartlarda sürdürmelerini hedefliyoruz.

 

Bizim en büyük gayemiz ailelerin evlatlarını Zehra Ana Anaokulu'na gözleri arkada kalmadan, gönül rahatlığıyla emanet edebilmeleridir.

Burada sözlerime son verirken son bir teşekkürü daha borç biliyorum. Derneğimiz bünyesindeki özverili çalışmasıyla "İyi ki Zehra Ana'nın kocaman ailesine katılmış." dedirten, fedakarca ve şevkatle yavrularımızı kucaklayan, Zehra Ana Anaokulu'nun idealist müdiresi Aslıhan Açık hocama gönülden sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Şahsım ve ekibim adına tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum. Allah yolunu daima açık etsin.

 

Dün Azerbaycanlı çocuklarımız için de aynı temennilerde bulndum; Anaokulundaki yavrularımız için de aynı şeyleri söylüyorum Allah hiçbirimizi yavrularımızla imtihan etmesin; onları topluma, ailelerine ve kendilerine faydalı bireyler; hayırlı evlatlar eylesin. Bahtları ve yolları açık olsun; Rabbim onlara iki dünyada da keder yüzü göstermesin.

 

Evlatlarımıza başarılarının devamını diliyor; saygılarımla hepinizi Allah'a emanet ediyorum.