ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana Anaokulu'nda Yıl Sonu Heyecanı

6 Haziran 2017 Salı

Zehra Ana Anaokulu'nun minik öğrencileri yıl sonu gösterisi hazırladı.

2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeni ile Zehra Ana Anaokulu minikleri de bir yıl sonu gösterisi hazırladı.

 

İlk kez geçtiğimiz Ekim ayında faaliyete başlayan Zehra Ana Anaokulu miniklerinin hazırladığı yıl sonu gösterisi hem Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerine hem de ailelerine gurur ve sevinç dolu anlar yaşattı.

 

Sunuculuğunu Kezban Açık'ın üstlendiği gösteride Zehra Ana Anaokulu Müdire Aslıhan Açık'ın açılış ve hoşgeldin konuşmasının ardından kürsüye Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam davet edildi. Konuşmasında Zehra Ana Anaokulu'nun bu yıl ilk kez pilot proje olarak başlatıldığından ve bu nedenle kontenjanın sınırlı tutulduğundan bahseden Atam, önümüzdeki eğitim döneminde Zehra Ana Anaokulunun daha kapsamlı eğitim vermesinin planlandığı müjdesini verdi. Atam konuşmasını, özverili çalışmalarından ötürü Zehra Ana Ana Okulu Müdiresi Aslıhan Açık ve öğretmeni Merziye Şahintekin'e teşekkür ederek sonlandırdı.

 

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerinin de tam kadro hazır bulunduğu tören, konuşmaların ardından anaokulu miniklerinin hazırladığı gösterileri sergilemeleri ve akabinde miniklere mezuniyet belgesi takdimi ile son buldu.