ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana Azerbaycan Okulu'nda Mezuniyet Heyecanı (FOTO)

4 Haziran 2017 Pazar

Zehra Ana Azerbaycan Okulu 3 Haziran Cumartesi akşamı gerçekleştirilen bir törenle okulun ilk mezunlarını verdi.

Dün akşam Halkalı Davet Salonunda gerçekleştirilen tören, başta Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam olmak üzere Zehra Ana yönetim kurulu üyeleri, Azerbaycan Eğitimci Kadınlar Birliği Başkanı Şarkiye Memmedova, törene ev sahipliği yapan Zehra Ana Azerbaycan Okulu Müdürü Serdar Koca ve eğitim kadrosunun yanı sıra Zehra Ana Azerbaycan Okulu öğrenci ve velilerinin kaltılımıyla gerçekleşti.

 

Türkiye ve Azerbaycan'ın milli marşlarının okunmasıyla başlayan törende, Zehra Ana Azerbaycan Okulu Müdürü Serdar Koca  katılımcılara hoşgeldiniz konuşmasını yaptı. Konuşmasının ardından Zehra Ana Azerbaycan Okulu eğitimci kadrosunu sahneye davet eden Koca, kendilerine de ayrıca teşekkür etti.

 

Koca'nın ardından sahneye davet edilen Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam, katılımcılara seslendi. Zehra Ana Azerbaycan Okulu faaliyet ve hedeflerinden bahseden Atam, konuşmasını mezun olan Zehra Ana Azerbaycan Okulu öğrenci ve eğitimcilerini tebrik ederek sonlandırdı.

 

Son olarak kürsüye törene Azerbaycan'dan katılan, Azerbaycan Eğitimci Kadınlar Birliği Başkanı Şarkiye Memmedova davet edildi. Memmedova'nın teşekkür ve selamlama konuşmasının ardından Zehra Ana Azerbaycan Okulu öğrencilerinin hazırladığı gösterileri sergilemesiyle tören sona erdi.