ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

İhtiyaç Sahipleri İçin Geleneksel Büyük Kermes (FOTO)

13 Mayıs 2017 Cumartesi

Yaptığı çalışmalarla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bekleyen gözlere umut olmaya devam ediyor.

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin her yıl Mayıs ayında ihtiyaç sahipleri yararına düzenlediği ve gelenekselleşen büyük kermes, 12 Mayıs Cuma namazının ardından Zeynebiye Hareketi ve Gençlik Merkezi'nde başladı.

 

Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz'ün şehir dışındaki bir programa davetli olması nedeniyle katılamadığı kermesin açılışını Zeynebiye Camii İmamı Ehed Talan, camiamızın gururu 24. Dönem İstanbul Milletvekili Ali  Özgündüz ve yine aynı dönem İstanbul Milletvekili Umut Oran gerçekleştirdi.

 

Yardımseverlerin bağışlarıyla düzenlenen kermese Zeynebiyeliler ve bölgedeki hayırseverler yoğun ilgi gösterdi. Kermeste, yiyecekten kıyafete, çeyiz ürünlerinden el işlerine, züccaciye, ayakkabı, kozmetik ürünleri ve mutfak gereçlerine kadar bir çok ürün ihtyaç sahipleri yararına satışa sunuldu.

 

13 Mayıs Cumartesi ve 14 Mayıs Pazar günü de yeni ürünlerle devam edecek kermes hayırsever müşterilerini bekliyor.